Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.293 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Type | Magnetic Screwdriver |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm |
| Magnetic | Yes |
| Package | 10-19Pcs |
| Brand Name | XMSJ |
Instock
There are no reviews yet.