Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 522g |
| Overall Length | 32 |
| Handle Material | Other |
| Axe Head Material | STEEL |
| is_customized | Yes |
| Model Number | – |
| Type | Splitting Axe |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | Leading Edge |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.