Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Features | INSULATED, Multifunctional |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Overall Length | 35cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | 60HRC |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | aiboduo |
| Origin | Mainland China |
| weight | 1156g |
| the blade | 9cm |
| thickness | 3cm |
| Axe head width | 12.5cm |
Instock
There are no reviews yet.