Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Features | Dismountable, Multifunctional |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 338g |
| Overall Length | 21.5cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | STAINLESS STEEL |
| is_customized | Yes |
| Model Number | SK012-L |
| Type | Felling Axe |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | doobeelii |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.