Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 390g |
| Overall Length | 25cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | FM6 |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | aiboduo |
| Origin | Mainland China |
| size | 250*105*60mm |
| Knife edge shape | arc |
Instock
There are no reviews yet.