Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.406 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 7 × 3 cm |
| Features | Dismountable |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 300g |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | Axe Wood Handle |
| Type | Other |
| DIY Supplies | Camping |
| Brand Name | VAHIGCY |
| Origin | Mainland China |
| support | dropshipping and wholesale |
| Product name: | Axe Handle |
| Material: | solid wood |
Instock
There are no reviews yet.