Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 69g |
| Overall Length | 31 |
| Handle Material | Other |
| Axe Head Material | Other |
| Model Number | W-daotao-1 |
| Type | Hatchet |
| DIY Supplies | Camping |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.