Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brush Material | Other |
| Model Number | Carbon Brush |
| Function | Other |
| Type | Other |
| Brand Name | DAYFULI |
| Origin | Mainland China |
| Carbon Brush Size: | 5x8x15mm |
| Material: | Carbon & Metal |
| Color: | Black & Brass Tone |
| Feature | Rotary Tool |
| DAte | 06-14 |
Instock
There are no reviews yet.