Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brush Material | Wool |
| is_customized | Yes |
| Model Number | MQ-81-82 |
| Function | Cleaning |
| Type | Other, Cleaning Brush Kit |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black and White |
| Quantity | 2 Piece Set |
| Package | Bagged |
| Length | 160mm /165mm |
| Soft Fur | Super Soft Fiber Wool |
| Bristle | High Quality Nylon Wool |
Instock
There are no reviews yet.