Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brush Material | Steel Wire |
| is_customized | Yes |
| Model Number | fpj0000376 |
| Function | Polishing |
| Type | Steel Wire Brush |
| Brand Name | SI FANG |
| Origin | Mainland China |
| Color | Silver |
| Diameter | 50mm |
| Shank | 6mm |
| Thickness | 25mm |
| Wire Diameter | 0.3mm |
| Type 1 | Wire Wheel Brush |
| Type 2 | Steel Wire Drill Brush |
Instock
There are no reviews yet.