Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.528 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | RexLeLXB |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Working Power: | 50W |
| Voltage: | 18V |
| Diameter of Glue Sticks: | 7mm/0.27inches |
| Warm-up time: | 3 to 5 minutes |
Instock
There are no reviews yet.