Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Aluminium |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 110V or 220V |
| Model Number | FN-930 |
| Brand Name | QHTITEC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| watt | 20W |
Instock
There are no reviews yet.