Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | DC |
| Nozzle Material | Copper |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 110V ~ 220V |
| Brand Name | sackful |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.