Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 2 × 3 cm |
| Usage | Home DIY |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Model Number | Industrial hot glue gun kit |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Color | Black |
| Voltage | 3.6V |
| Power | 40W |
| Battery capacity | 1800mAh |
| Working time | 120 minutes |
| Heating time | 15s |
| Glue stick diameter | 7x150mm |
| Maximum glue amount | 2g/min |
| Charging | USB |
Instock
There are no reviews yet.