Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery |
| Nozzle Material | STAINLESS STEEL |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 220-240V |
| Model Number | W125193AS |
| Brand Name | WORKPRO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.