Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.358 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Hot Glue Gun |
| Brand Name | VGEBY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item Type | Hot Glue Gun |
| Material | ABS + Brass |
| Model | HL-F |
| Power | 150W |
| Frequency | 50/60Hz |
Instock
There are no reviews yet.