Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.555 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery |
| Nozzle Material | Copper |
| Rated Voltage | 21V |
| Brand Name | vilasting |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.