Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Copper |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 100V-240V |
| Model Number | RT-5805 |
| Brand Name | Chanseon |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Dia of Glue Stick | 10.8-11.5mm |
| Indicator | LED |
| Dia. of Nozzle | 2mm-3mm |
| Color | White |
| Plug Type | EU US |
| Thermostat Operating temperature | 140 ~ 240 Degree |
| DIY Supplies | Electrical |
Instock
There are no reviews yet.