Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 1 cm |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | DC |
| Nozzle Material | Copper |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 110-220V |
| Brand Name | ZHCY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.