Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.273 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 6 cm |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Copper |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 110V ~ 220V |
| Model Number | SK731 |
| Brand Name | sackful |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.