Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | AC |
| Nozzle Material | Copper |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 100-240V |
| Model Number | W099033A |
| Brand Name | WORKPRO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power | 60W |
| Glue Sticks | 20PC 11mm*10cm |
| Preheating Time | 3-5min |
| Advantage | safe for kids |
| Glue Quantity | 15g/min |
| Weight | 290g |
| Size | 190*185*40mm |
| Wire Length | 135cm |
Instock
There are no reviews yet.