Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery |
| Nozzle Material | Copper |
| is_customized | Yes |
| Model Number | N-LDRRJQ |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Color | black |
| Recharging time | approx. 2 hours |
| Battery | 1 * 3.6V, 1800mAh |
| Glue-stick quantity | 10pcs |
| N-ozzle material | copper |
| Heating up time | 15-20s |
Instock
There are no reviews yet.