Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.585 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery |
| Nozzle Material | Copper |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.