Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 14 × 9 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Batteries Included | No |
| Oscillation Frequency | 6000-20000RPM |
| Degree | 4° |
| Batteries Required | Yes |
| Speed | 20000r/min |
| Model Number | Oscillating Multi-Tools |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 18-20V |
| Maximum Output Power | 170W |
| Vibration level | 6 Level |
Instock
There are no reviews yet.