Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Degree | 4 |
| Batteries Required | Yes |
| Speed | 20500 OPM |
| Brand Name | Yofidra |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 18V |
| Oscillation Frequency | 8000-20500OPM |
| Oscillating Angle | 4° |
| Vibration level | 6 Level |
| Accessory Interface | 3 Seconds Quick Installation Type |
Instock
There are no reviews yet.