Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Quantity | 1 pcs |
| Wheelbase | Upper Shell |
| Size | 70*45*55mm |
| Technical parameters | value 2 |
| Model Number | BLS-HV25MG/BLS-HV35MG/BLS-HV45MG |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | Servos |
| Upgrade Parts/Accessories | Base C |
| RC Parts & Accs | Servos |
| Material | Metal |
| Brand Name | Teranty |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.