Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team, Home DIY |
| Batteries Included | Yes |
| Degree | 4° |
| Batteries Required | Yes |
| Speed | 6000 – 20000 opm |
| Model Number | Cordless Oscillating Multi Tool |
| Brand Name | BABEQ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Max.Output Power | 600W |
| Vibration Level | 6 Level |
| Battery Voltage | 128vf / 20v / 10000mAh |
Instock
There are no reviews yet.