Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 42 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XMSJ |
| Place of Origin | China |
| Output Power | 1000-1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Weight | 10 kg |
| Voltage | 220V/240V |
| Pressure | 130bar |
| Core Components | Motor, Pump, Othe |
| Power | 1200W, 2.2kw |
| Material | Plastic |
| Key Selling Points | Long Service Life |
| Certificate | TUV |
Instock
There are no reviews yet.