Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 35 × 20 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DCNB |
| brand | Hygienix |
| model | STmax |
| Pump type | other |
| Car washing equipment type | Lithium battery cleaning machine |
| Motor cooling method | Air-cooled |
| voltage | other |
| Power cord core rules | 0.75 square millimeters |
| Is it equipped with a flushing brush | yes |
| Motor type | Induction motor |
| style | Cordless |
| power | 200W |
| Rated pressure range | ≥ 2.5MPa and ≤ 25MPa |
| Transmission mode | other |
| Is it a leakage protector? | yes |
| Water source type | Other self-priming |
| Movement material | fine copper |
| Rated flow rate | 4L/min-8L/min |
| Pump material | alloy |
Instock
There are no reviews yet.