Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LZHZXY |
| Certification | none |
| Rated Voltage | 220V |
| Wattage | 800W-999W |
| Name | High Pressure Car Washer |
| Model | S2-002 |
| Voltage | 220V |
| Power | 900W |
| Weight | 7.3kg |
| Size | 31*15* 20cm |
| Peak load pressure | 20MPA |
| Peak locked power | 1800W |
| Peak effluent flow | ≤330L/H |
| Produc number | GZ0357 |
Instock
There are no reviews yet.