Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 42 × 38 cm |
| hose length | 5M |
| Maximum Flow Rate | 4L/min |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | GUEXTOOL |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 220V |
| Wattage | Under 300W |
| Voltage | 220V~/50Hz |
Instock
There are no reviews yet.