Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.998 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YIHUA |
| Certification | CE, RoHS |
| Wattage | 800W-999W |
| Model | Car Watering Gun |
| Features 1 | Water Gun |
| Features 2 | Spray |
| Features 4 | Car Cleaner |
| Features 5 | Car Washer |
| Peak Pressure | 120Bar |
| Endurance | 180 Minutes |
| Product Power | 800W |
| Battery Capacity | 2500mAh |
Instock
There are no reviews yet.