Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Motor | Brushed |
Instock
There are no reviews yet.