Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LIXIU, Adhere To Fly |
| Name | 1 Inch Rocker Impact Sprinkler |
| Material | Aluminum alloy+ Stainless steel+brass+Plastic |
| Connection size | 1 Inch female thread |
| Working pressure | 1.5~5 bar |
| Spray radius | 16~29m |
| Flow rate | 3~18 m³/L |
| Usage | Farm/garden/lawn/grass Irrigation |
| Feature | Long shot rage |
| Drive method | Horizontal Oscillating |
| Application | Agricultural irrigation industrial dust removal |
| Application Scope | Pesticide spraying spray cooling |
Instock
There are no reviews yet.