Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.882 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 32 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yofidra |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Wattage | 2000-3999W |
| Motors | pure copper motors |
| Speed | 20500rpm |
| Water pressure | 100bar |
| Water flow rate | 4.9L/min |
| Range | 5 meters |
Instock
There are no reviews yet.