Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 26 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yofidra |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Wattage | 2000-3999W |
| Name | Electric High Pressure Washer |
| Motor | Brushless Motor |
| Power | 3500W |
| Outlet | 6 IN 1 |
| Gear | 3 Gears |
| Max Pressure | 200Bar |
| Water Flow | 4.1 L/min |
| Length Of Water Pipe | 5 Meter |
| Range | 10 Meters |
Instock
There are no reviews yet.