Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 2 cm |
| Form | 1/6 |
| BJD/SD Attribute | Shoes |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Warning | not included dolls |
| Dimensions | 5cm doll shoes |
| Gender | Girls |
| Model Number | 5cm boots for dolls |
| Type | Accessories |
| Material | PU |
| Brand Name | SHUKI |
| Item Type | Doll Accessories |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.