Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 13 × 22 cm |
| hose length | 5M |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yofidra |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Wattage | 2000-3999W |
Instock
There are no reviews yet.