Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 300g |
| Dimensions | 200mm |
| No-Load Speed | 5000-28000rpm |
| Rated Input Power | Drilling Machine |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Engraving Pen |
| Model Number | Micro Rotary Tool |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | Wireless Electric Drill |
| Disc Diameter | Mini Drill Engraver |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | Cheaper than Worx WX106 |
| Type | Mini Grinder |
Instock
There are no reviews yet.