Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 38 × 45 cm |
| Disc Bore Diameter | 14mm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1.74KG |
| No-Load Speed | 9000 |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Model Number | DCG405-NT |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DEWALT |
| Disc Diameter | 125mm |
| Rated Voltage | 20V |
| Type | Angle Grinder |
| Power Output | 800W |
| Spindle length | 21.5MM |
Instock
There are no reviews yet.