Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 4 × 4 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 240g |
| Dimensions | Micro Rotary Tool |
| No-Load Speed | 5000-22000r |
| Rated Input Power | Wireless Grinder |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Hand Drill |
| Model Number | Engraving Machine |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | AI Frequency Conversion |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Disc Diameter | Drilling Machine |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | Cordless Electric Drill |
| Type | Mini Grinder |
Instock
There are no reviews yet.