Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 28 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.95, 1.8kg |
| Dimensions | 32*10*10 |
| Rated Input Power | 21V |
| Power Source | Electricity, Battery |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | Angel Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Disc Diameter | 100mm |
| Motor type | Brushless |
| Rated Voltage | 21V |
| Type | Angle Grinder |
| Voltage | 21V |
| Grinder Type | Cordless Angle Grinders |
| Place of Origin | China |
| Product name | Angel Grinder |
Instock
There are no reviews yet.