Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 16 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 3kg |
| Dimensions | 30*16*18cm |
| No-Load Speed | 11000r/min |
| Rated Input Power | 1000W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | none |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 11000r/min |
| Brand Name | BEAMNOVA |
| Disc Diameter | 100mm |
| Variable Speed | No |
| Rated Voltage | 220V, 110V |
| Type | Angle Grinder |
| Product | Electric sewing machine frame |
Instock
There are no reviews yet.