Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 26 cm |
| No-Load Speed | 4200r / min |
| Rated Input Power | 65W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CNCEST |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Mini Grinder |
Instock
There are no reviews yet.