Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.919 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 21 × 17 cm |
| Weight | 1900g / 4.19lb |
| Dimensions | 258 * 130 * 200mm |
| No-Load Speed | 7500r |
| Rated Input Power | 220W |
| Model Number | Chain grinding machine |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Frequency | 7500r |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KKMOON |
| Rated Voltage | 220-240V |
| Type | Other |
Instock
There are no reviews yet.