Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1.5KG |
| Dimensions | 33*15*12cm |
| No-Load Speed | 19500RPM |
| Rated Input Power | other |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Sanding Discs |
| Model Number | K14635 |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50-60Hz |
| Brand Name | Drillpro |
| Motor type | Brushless |
| Rated Voltage | other |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.