Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 15 × 12 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.7 |
| Dimensions | other |
| No-Load Speed | 30000R/min |
| Rated Input Power | 650W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Sanding Discs |
| Model Number | electric grinder |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | other |
| Brand Name | DSUNYK |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.