Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Disc Bore Diameter | 14mm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.4KG |
| Dimensions | 17cm(Length) |
| No-Load Speed | N/A |
| Rated Input Power | 13W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Cutting Disc |
| Model Number | MEGV13 |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | Frequency: 50Hz |
| Brand Name | TASP |
| Disc Diameter | 3mm |
| Variable Speed | Yes |
| Rated Voltage | 220~240V |
| Type | Other, Engraving Pen |
| Strokes | 6000/min, 3mm |
Instock
There are no reviews yet.