Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 11 cm |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| No-Load Speed | 16800rpm |
| Rated Input Power | 750W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | Angle Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XMSJ |
| Disc Diameter | 100mm |
| Variable Speed | No |
| Rated Voltage | 20V |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.