Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 12 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2.5kg |
| Dimensions | 200X151X93mm |
| No-Load Speed | Electric Sander |
| Rated Input Power | 250W/350W |
| Model Number | Mini Belt Machine |
| Certification | none |
| Power Source | Electricity |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LISI |
| Disc Diameter | 100mm |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | 12-24V |
| Type | Bench Grinder |
Instock
There are no reviews yet.